Gaminame įvairius baldu Jūsų vonios aplinkaiEsame profesionalų komanda gaminanti įvairius baldus pagal individualius kliento poreikius bei fantazijas. Mūsų gamybinės patalpos yra įsikūrusios Vilniuje, tačiau baldus surenkame, bei montuojame visoje Lietuvoje! Turime didesnę, nei 7 metų patirtį baldų gamybos sferoje. Visada užtikriname aukščiausias baldų gamybos bei montavimo paslaugas savo klientams. Nuolat domimės baldų gamyba bei tendencijomis tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Klientams visuomet galime pasiūlyti nestandartinį sprendimą ar alternatyvą, gaminant baldus. Gaminame virtuvės, vonios, svetainės, spintos, drabužinių ir kitus korpusinius baldus. Baldus gaminame iš aukščiausios rūšies medžiagų. Siūlome gausų laminuotų medžio drožlių plokščių (LMDP), vidutinio tankio medienos plaušų plokštės (MDF) pasirinkimą. Taip pat galėsite pasirinkti ir plokštės tekstūrą ar spalvą.Prie viso to, atliekame baldo kompiuterinę vizualizaciją, kurios deka galėsite matyti, kaip baldas atrodo patalpoje.

Virtuvės baldai su dažyta fasadine plokšte

Baldai – neatskiriama Jūsų namų dalis, todėl renkantis baldus visada padedame klientui įvertinti kainos ir kokybės santykį. Visuomet suteikiame informaciją apie pasirinktą medžiagą ar sprendimą Jūsų namams. Nebūtinai patys brangiausi baldai, bus patys geriausi ar atvirkščiai. Mūsų komanda gaminanti įvairius baldus visada suteiks Jums konsultaciją, bei informaciją apie plokštes, pasirinktą furnitūrą ar jų savybes. Visuomet stengiamės, jog mūsų komandos gaminami baldai atitiktų kliento norus, todėl net ir patiems įnoringiausiems klientams turime ką pasiūlyti. Nuo baldinių rankenėlių su kristalais iki vienetinės baldinės plokštės pagaminimo pagal specialius išmatavimus bei reikalavimus.

Svarbiausia — klientas, todėl Jūsų baldų vizija yra mūsų pareiga tai įgyvendinti. Ištraukiama lyginimo lenta, susilenkenčios spintelės durelės, apšviestos rankenėlės, spintelės be kojelių, ratukai mobiliems baldams ir begalė kitų nestandartinių sprendimų Jūsų patogumui.

Drabužinė atskirta papildomu įėjimu

Atvykstame Jums patogiu metu, atliekame patalpų matavimą, konsultuojame, pateikiame detalias baldų specifikacijas, vizualizacijas bei sąmatas. Komandos, kuri gamina įvairius baldus, turinčių didelę darbo patirtį dėka, per eilę metų buvo pagaminta įvairiausių baldų – kokybė mūsų pagrindinė vizitinė kortelė kurią atspindi klientų rekomendacijos. Kiekvienas baldas yra gaminamas itin kruopščiai ir atsakingai, todėl drąsiai savo gaminiams suteikiame 24 mėnesių garantiją.. Jeigu garantinio laikotarpio metu Jūsų prekei kažkas nutiks – iš karto kreipkitės į mūsų specialistus, mes suteiksime greitą ir kokybišką garantinį aptarnavimą. Taip pat kiekvienam klientui mūsų komanda skiria ypač didelį dėmesį. Padėsime parinkti spalvas derančias prie interjero, bei patarsime dizaino klausimais. Ir tai tik dalis to, ką galime pasiūlyti savo klientams, todėl nesidrovėkite ir kreipkitės, esame pasiruošę bendradarbiauti ir kurti Jūsų namų jaukumą kartu su mūsų komanda!